close
تبلیغات در اینترنت
وصیت نامه ی شهید جعفر مرادی
loading...

عشق به میهن (ایران)

وصیت نامه ی شهید جعفر مرادی

مدیریت سایت عشق به میهن

باسلام

 

عزیزان به وبلاگ من خوش آمدید 

 

برای اینکه بتوانید از تمام مطالب و امکانات سایت بهره مند بشین

از تمام صفحات دیدن فرمایید

 

نیازمند نویسنده هستیم

 


 

عشق به میهن

لطفا برای حمایت از وبلاگ ما کد زیر را در وبلاگ خود قرار دهید

 

امیر بازديد : 252 یکشنبه 05 آذر 1391 زمان : 16:27 نظرات ()

وصیت نامه ی شهید جعفر مرادی

بسمه تعالي

      بنام الله پاسدار خون حرمت شهيدان

                 ولاتقولوا لمنيقتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء ولكن لا تشعرون

و آنكس كه در راه خدا كشته شد مرده نپنداريد بلكه او زنده ابدي است ولكن شما اين حقيقت رانخواهيد يافت.

با اعتقاد به وحدانيت خداوند تبارك و تعالي و عدالت حضرتش وپيامبري پيامبران عاليقدر از حضرت آدم تا حضرت خاتم محمد رسول الله (ص) و امامت  دوازده اختر تابناك و لايت و امامت كه دوازدهمين  اختر فروزان حضرت مهدي موعود(عج) كه در قيد  حيات مي باشد و در غيبت  كبري بسر مي برد و انشاء الله با ظهور حضرتش  دنيا پر از عدل و  داد خواهد شد وبا ايمان به روز رستاخيز  و عالم برزخ كه پرونده اعمال همه رسيدگي  خواهد شد. با درود و سلام به حضور منجي عالم بشريت حضرت امام مهدي (عج) و سلام به خدمت نايب برحقش  امام خميني بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران و سلام به ارواح طيبه پاك شهداي اسلام و شهيدان انقلاب و شهيدان جنگ تحميلي و بر ملت مسلمان و خداجوي ملت ايران باسپاس و تشكر به حضور خانواده  شهداي عزيز انقلاب اسلامي.

پدر بزرگوارم و مادر مهربانم و همسرمهربانم, با عقل كامل اين راه مقدس را انتخاب نموده و به دور از تبليغات و احساسات آگاهانه و عاشقانه اين راه في سبيل الله را انتخاب نموده و اميدوارم كه مورد توجه حضرت حق واقع شود و با عقل كامل وصيت نامه مشروعه ذيل  را به اطلاع همه برادران و خواهران مي رسانم.

پدر و مادر عزيزم احيانا اگر از جانب من به شما بي احترامي شده است اميدوارم كه مرا ببخشيد و از تقصيرات من در گذريد. پدر جان من زحمات شما را فراموش نمي كنم و از شما تشكر مي كنم كه مرا چنان تربيت كردي كه توانستم راه اسلام را پيشه كنم و خط مستقيم را در ادامه زندگي خود ترجيح دادم و راه رسيدن به خداوند را ادامه دادم تا اينكه در اين راه به درجه رفيع شهادت نائل گشتم.

 از شما همسر خوب و مهربانم نهايت تشكر را دارم كه اينچنين بامن در هر كار خير پيش قدم بودي و اميدوارم كه مرا ببخشيد و حلالم كنيد انشاء الله و از شما تقاضا دارم كه تا آنجا كه توان داريد راه مرا ادامه دهيد و بجاي من صورت پسر عزيزم را ببوسيد و  تربيت اخلاقي و اسلامي وي را به خود شما مي سپارم و اميدوارم كه راه پدرش و تمامي شهداي اسلام را ادامه دهد.

باز شما مادرم شما آنقدر براي من زحمت كشيده اي و تو بودي كه مرا بزرگ كردي و تو بودي كه در پرورش من سربلند بودي و من از تو مي خواهم كه فقط صبر را پيشه كني كه خداوند براي كساني كه در راه او صبر كنند اجر بزرگي را قائل شده است انشاءالله. آنقدر صبر كن كه وعده شما بهشت برين است.  مادرم مبادا  دلبستگي به من تو را از ياد خدا غا فل كند.

 و شما برادران عزيزم, اگر از طرف من به شما بي احترامي شده است مرا ببخشيد و حلالم كنيد و شما برادران اميدوارم كه راه شهداي اسلام را ادامه دهيد و گوش به حرف امام امت بدهيد.

از خداوند متعال خواستارم كه طول عمر امام خميني عزيزمان را زياد  بكنيد و در ضمن از همه خواهرانم و تمامي فاميلها  طلب حلاليت مي كنم.

خداوندا تو شاهد هستي كه هدف ما در اين جنگ اعتلاي كلمه الله است و از شما همسر مهربانم خواستارم  كه اگر جنازه من بدستتان رسيد  در مزار  شهداي صالح آباد  همدان دفع كنيد.

والسلام عليكم و رحمه الله و بر كاته

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

منطقه فاو, بعد از ظهر ساعت 5, مورخه 4/10/65

جعفر مرادي خداحافظ

بشنو از ني چون حكايت مي كند            از جدايي ها شكايت مي كند

امیر بازديد : 37 جمعه 01 شهريور 1392 زمان : 20:48 نظرات ()
تبليغات
  • فروشگاه اينترنتی
  • لينک دوستان

    نظرسنجي
    آیا سایت مورد پسند شما بود؟؟؟